Trwa rejestracja na 8. Krajową Konferencję Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich (OFMA)

W dn. 2-4 grudnia 2022 r. spotkamy się w Warszawie, w gościnnych progach Giełdy Papierów Wartościowych, by wspólnie porozmawiać o tym jak zmienia się dziennikarstwo i media, ale także marketing i cała komunikacja społeczna. Cieszymy się, że po dwóch edycjach Konferencji w wirtualnym świecie, możemy ponownie zobaczyć się stacjonarnie!

Rejestracja trwa do 23 listopada (śr) do godz. 23:59, a zarejestrować moża się tutaj: https://forms.office.com/r/WcCNK8N9Fz. Zachęcamy do szybkich (ale przemyślanych;) zgłoszeń, bo liczba miejsc jest ograniczona. Czeka na Was masa inspirujących spotkań z dziennikarzami i dziennikarkami oraz ciekawe propozycje tematyczne!

W tym roku program Konferencji po raz pierwszy (i na pewno nie ostatni) poszerzyliśmy o ścieżkę PR & MARKETING dedykowaną osobom zainteresowanym światem komunikacji i budowaniem swoich zawodowych doświadczeń w tych dziedzinach. Spotkania w ramach ścieżki PR & MARKETING będą odbywać się równolegle do ścieżki MEDIA i są dedykowane członkom kół naukowych i organizacji studenckich aktywnych w tych obszarach.

Wzorem lat ubiegłych agenda Krajowej Konferencji OFMA obfituje w ciekawe propozycje tematyczne oraz wiele spotkań inspiracyjnych z dziennikarkami i dziennikarzami ogólnopolskich redakcji. Ich obecność na Konferencji w roli speakerów będziemy ogłaszać na bieżąco za pośrednictwem strony dedykowanej Konferencji (https://konferencja.ofma.info.pl/) oraz konta na Twitterze (https://twitter.com/OFMApl). Zachęcamy do obserwowania:)

Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom Konferencji zapewniamy pakiet uczestnika, serwis SMS, wyżywienie oraz udział w częściach wieczornych zaplanowanych na zakończenie I i II dnia wydarzenia. Dodatkowo, dla osób spoza Warszawy przewidujemy noclegi w hotelu wraz ze śniadaniem.

W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji pod adresem: ofma@wib.org.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia i już odliczamy czas do Konferencji i spotkania z Wami!